MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çabukluk kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve muhtelif dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı ağız ağıza katlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi aplikasyon marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste internet sitesi üzerinden müteallik taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada aplikasyon üzerinden neşriyat karşılayıcı aplikasyon günce yüzlerce sayaç dinlenerek alan sebebiyleünde İslamiyet’in elan hızlı tanınmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla yapılarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde mekân haricinde canlı yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müteallik videolar yayınlar yaparak mekân haricinde bir çok insanoğlunun İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi yapıyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey lakırtı ettiriyor. Eserin bu denli aktif evetğu bilindiği yürekin aplikasyon ve vesair dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya bağlı olmak isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lakırtı ettiren aplikasyon filvaki görülmeye mesabe. İnternet sitesi ağız ağıza hareketli uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği yürekin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda internet sitesi daima geliştirilmekte ve kullanıma elan iyi bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çallıkışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan ses sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde allıkıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en bol şekilde özümleme edilmeye çallıkışılmaktadır.

Devir içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce insanoğlu hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en bol şekilde faydalanmaktadır. Zaten aplikasyon marketlerden bakmış olduğunız devir uygulamanın noktaının ve indirilme nispetının ne denli mürtefi bulunduğunu görebilirsiniz. Buda demek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması kayranında filvaki güzel bir iş çıayalp insanlara en bol şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://yonetimkurulu.name.tr/ https://tupculer.name.tr/ https://sakaryawebtasarimseo.name.tr/ https://unutkanlik.name.tr/ https://seopaketleri.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar