İstediğiniz Boyut ve Şekilde Halılarımızla Tanışın

Halılar, evlerimizdeki zeminleri kaplamak bâtınin kullanılan bir üründür. Halılar, evlerimizdeki dekorasyonun temelidir ve seçiminde özen gösterilmelidir. Halılar üste güvenlik açısından da önemlidir. Özellikle çocuklar ve evetşlılar bâtınin halılar kayma ve düşme risklerini azaltır ve adımlarımıza tampon görevi yapar. üste halılar ün yalıtımı da sağlayarak konforu arttırır.

Artemis Halı, kalite, üretim teknolojisi, modern düşüncemlar ve ürün standartları ile lider markalar ortada mevzi almaktadır. Koleksiyonlarında katıksız elyaflardan konstrüksiyonlmış, yıkanmış ve ütülenmiş ürün grupları mevzi almaktadır. Artemis Halılar ve modelleri amelî paha fırsatlarıyla e-halicim’da bulunabilir.

Elexus Halı, Gaziantep’te bulunan bir halı markasıdır. Elexus Halı, çağdaş düşüncemları ve gelenekselden ilham yer bekâretçi modelleri ile ön plana çıkıyor. Markanın halı çeşitlerinde vürutmiş dokuma teknikleri ve çelimlü bediiyat yapı kadar üstün gereç kalitesi bile öne çıkıyor. Doğal bambu iplikleri sebebiyle antibakteriyel özellik nâkil halı modelleri bile bulunuyor.

Sisal halı, agave sisalana adı verilen kaktüsün yapraklarından yapılan katıksız elyaf halı seçeneğidir. Sisal halılar lateks aya üstüne dokunmuş 100% katıksız bitki liflerinden oluşur. Sisal malzemesi, doğası gereği anti-statik, anti-bakteriyel, ün emici, aleve dayanıklı ve elastiktir. Bu özellikleri onu ülküsel bir yer kaplama malzemesi yapar.

Sanat halı, hayat alanlarının dizaynını kusursuzlaştıran, mekâna ruhunu veren, dekorasyonun mahrem ve yetenekli parçalarıdır. Perdeler düşeyde, halılar da yatayda en geniş yüzeyi kaplayarak, evinizin umumi kurgusunda önemli gösteriş üstlenir. Sanat halıları, evinize renk ve etkililık katmanın yerı düzen zemindeki sesleri bile emerler. Sanat halıları farklı malzemelerden üretilebilirler ve farklı desenlerde olabilirler.

Dolce Vita Halı, halı ve yolluklar, hayatın her yerında bulundukları yere şık görünen kazandıran eşyalardandır. Dolce Vita halı bu mevzuda birinci sınıf ürünleri ile kullanıcıların her dönem beğenisini kulaklıır. Dolcevita halı markası desenlerinde ve kalitelerinde bilindik halı modellerini ve tarzlarını unutturacak farklı hayaller ve ortamlar rüya etmeniz ve bu ortamları tasarlarken kilit gösteriş üstlenecek ürünler hazırlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://yonetimkurulu.name.tr/ https://tupculer.name.tr/ https://sakaryawebtasarimseo.name.tr/ https://unutkanlik.name.tr/ https://seopaketleri.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın al