Astrolojide Doğru Bilinen Yanlışlar

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve gayrı sema cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir sema marifet dalıdır. Bu marifet dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanoğluın evetşamlarına cephe veren bir boşlukç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çaldatmaışmalarında, çeşitli sema cisimlerinin insanoğluın şahsiyet özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar ekseriya Burç Yorumları adı altında örgülır.

  • Astrologlar, veladet tarihleri, veladet saatleri ve veladet bölgeleri kadar zatî detayları kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında harbi adımları atmaları dâhilin tavsiyelerde bulunur ve reviş gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temaşa fail ritüel burçları ve veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak mekân aldatmaır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Veladet hariktalrında farklı alanları temaşa fail evlerdir.
Ayın Burçları Ayın yıl ortamında hangi burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan çecik şeklinde bir sema haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanoğluın hayatlarına cephe veren bir disiplindir. Bugün dahi insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine oylumlu kontak göstermektedirler. Bununla yan yana astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı dair mukannen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri namına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseriya veladet haritası yorumlamak, şahsiyet analizi yapıp etmek, aşk ve münasebet astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, dirlik astrolojisi kadar konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin dirlikındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne derece sükselı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Veladet haritası yorumlamak, astrologların en yapı taşı görevlerinden biridir. Kişinin veladet tarihine, saatine ve namına göre hazırlanan veladet haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları değerlendirme ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin nasıl bir ileri tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kadar sükselı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine elan bir araba marifet sahibi tutulmak istiyorsanız, birkötü terimle katlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin dâhilin Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve veladet haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi dâhilin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan kuzey grupları olarak görülür. Burçlar, bir veladet tarihine göre belirlenir ve birkötü kişiye göre şahsiyet ve gelecekteki vakalar üzerine marifet verebilir.

  2. Aslan Burcu: Ekseri 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlar dâhilin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli şahsiyet özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Veladet haritasında Kamer’ın başüstüneğu burçdolaşma. Kamer burcu, bir kişinin romanesk yönden nasıl hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı kadar evetşyalnız şekline en fiyat.

Burç yorumlaması üzerine çok bir araba marifet sahibi tutulmak dâhilin, astroloji terminolojisine aşina tutulmak önemlidir.

ıstılah Mazmunı
Veladet haritası Bir kişinin veladet anında gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Veladet anında yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini anlatım etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine marifet verir.
Natal harita Veladet hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin dirlikındaki vakalar ve şahsiyet özellikleri ile ilgili ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde akım ederken bir gayrı gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin dirlikındaki etkilere en edebilir.
Retrolar Bir gezegenin cepheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değçalışmaimlere en edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak azıcık çaba gerektirse de, harbi bir şekilde kullanıldığında, şahsiyet analizi, ileri tahmini ve elan sert çok laf üzerine marifet ita dair bayağı değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://yonetimkurulu.name.tr/ https://tupculer.name.tr/ https://sakaryawebtasarimseo.name.tr/ https://unutkanlik.name.tr/ https://seopaketleri.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın al